Badoo

Jednym z popularniejszych i najdłużej działających wśród serwisów randkowych, jest portal Badoo. To znany i lubiany portal, dawniej nazywany nawet drugim Facebookiem, choć w porównaniu do liczby użytkowników portalu Badoo, a popularnego na całym świecie Facebooka, to z pewnością określenie wysoce na wyrost.

Badoo chwali się, że ma ponad 380 milionów użytkowników na całym świecie, a liczba ta z minuty na minutę wzrasta. Prawdziwym sukcesem portalu randkowego jest fakt, że w rzeczywistości łączy on ze sobą ogromną społeczność na całym świecie, będąc tym samym kolejnym ciekawym i przyciągającym serwisem społecznościowym.

Kto może korzystać z Badoo.com?

Jak już wspomnieliśmy, serwis Badoo z jednej strony jest serwisem społecznościowym, z drugiej służy użytkownikom jako portal randkowy, a jedynym warunkiem do rejestracji jest osiągnięcie wieku pełnoletniości. Zatem każdy, kto ma skończone 18 lat, może zupełnie za darmo zarejestrować się w serwisie Badoo i cieszyć się jego funkcjonalnością na całym świecie.

Jeżeli funkcje jakie oferuje nam serwis Badoo, w ramach darmowego konta, są dla nas niewystarczające, warto pomyśleć nad zakupieniem konta Premium. Jest to pewnego rodzaju udogodnienie, choć nie jest wymogiem koniecznym do w pełni funkcjonalnego korzystania z serwisu społecznościowego. Każdy, kto ma choć trochę wolnego czasu, szuka nowych przyjaciół z okolicy bądź zupełnie innego zakątka na ziemi, może zarejestrować się w portalu Badoo i sprawdzić jak naprawdę wygląda jego funkcjonalność.

Jaki jest sekret sukcesu serwisu Badoo?

Z pewnością zastanawiacie się, co kryje się za sukcesem tego portalu. Jakie czynniki wpływają, że tak wiele osób się na nim codziennie rejestruje? Po pierwsze Badoo dość dobrze się reklamuje, namawia nowych użytkowników do szybkiej i darmowej rejestracji.

Często rozsyła mailing do potencjalnych użytkowników w różnym wieku, zachęcając ich do odwiedzenia serwisu, pod pretekstem ciekawych osób znajdujących się w niedalekiej okolicy, które rzekomo zainteresowały się ich osobą.

Po drugie jego szata graficzna jest dość przyjemna, a co za tym idzie czytelna dla wszystkich korzystających. Ostatnim i kluczowym czynnikiem wyboru tego właśnie portalu randkowego, jest fakt że Badoo w swoich wyszukiwarkach opiera się na szukaniu cech wspólnych dwojga ludzi, dopasowuje ich na podstawie zainteresowań i pasji, co jest bardzo celnym wyznacznikiem rejestrowania się nowych użytkowników każdego dnia.

Portal nastawiony na ludzi

W wyjątkowo szybkim tempie wzrasta liczba użytkowników w tym serwisie. Badoo uważa się za największą platformę randkową na świecie, według jego danych zasięgiem dociera do przeszło 190 krajów, a dostępność językowa na stronie to 47 języków z całego świata.

Badoo może się również pochwalić najnowszymi technologiami, dzięki którym spotkanie bratniej duży w serwisie jest zdecydowanie łatwiejsze. Najnowszym udogodnieniem są wideo rozmowy, ta funkcjonalność pozwala na prostsze i zdecydowanie bezpieczniejsze kontakty.

Funkcjonalność portalu

Rejestracja i codzienne korzystanie z wszystkich dostępnych funkcji serwisu Badoo jest z pewnością bardzo proste. Konto darmowe zakłada się w kilka minut, a po prawidłowym wypełnieniu profilu i podaniu własnego maila, otrzymuje się dostęp do najistotniejszych funkcji. Dla każdego nowego użytkownika przygotowano również samouczki, dzięki którym poruszanie się po portalu będzie jeszcze prostsze.

Dla osób, które chcą korzystać w pełni z funkcjonalności portalu, przygotowano możliwość wykupienia konta Premium, tutaj jednak warto wnikliwiej zagłębić się w lekturę regulaminu, w którym wyraźnie określone są warunki korzystania i płatności. W przypadku serwisu Badoo, konto Premium odnawia się automatycznie, aż do czasu kiedy nie zrezygnujemy z subskrypcji. Tą samą funkcjonalność użytkownicy mogą otrzymać zupełnie za darmo, pod warunkiem że namówią co najmniej 30 przyjaciół do zarejestrowania się na portalu, co nie zawsze jest prostą sprawą.

Nie da się ukryć, że Badoo z roku na rok nie schodzi z czołowych miejsc w rankingach portali randkowych i posiada wiele przydatnych funkcjami zwyczajnego serwisu społecznościowego. Jeżeli zapoznamy się ze wszystkimi funkcjami tego serwisu, być może zostaniemy w nim na dłużej, poznamy nowe osoby i sami ocenimy czy warto było się rejestrować na Badoo.

18 thoughts on “Badoo

 • Kwiecień 12, 2018 at 8:02 am
  Permalink

  ightowy, wyluzowany, raczej spoko. Nie dla napaleńców i nie dla ołtarzowych. Mi psauje.

  Reply
 • Kwiecień 12, 2018 at 12:51 pm
  Permalink

  Dużo azjatek. Dużo mulatek. Giorgio to lubi

  Reply
 • Kwiecień 12, 2018 at 10:43 pm
  Permalink

  lubię Badoo bo da się bez premium przeżyć, a mi zawsze szkoda kasy na takie rzeczy 😉

  Reply
 • Kwiecień 19, 2018 at 4:15 pm
  Permalink

  może być, choć znam lepsze portale randkowe

  Reply
 • Kwiecień 23, 2018 at 5:56 am
  Permalink

  lubię Badoo, bo to nie jest taki typowy portal randkowy, gdzie każdy od razu się dziwnie zachowuje. Można luźno pogadać i czasami nawet facet z facetem jakieś zainteresowania może wymienić. No homo

  Reply
 • Maj 6, 2018 at 5:52 am
  Permalink

  Na moim poprzednim portalu nie było rozmów wideo. Super sprawa. Można się pobawić jeśli wiecie co mam na myśli

  Reply
 • Maj 6, 2018 at 9:53 am
  Permalink

  jak ktoś jest z lądka i ma konto na Badoo niech pisze. taki sam nick

  Reply
 • Maj 11, 2018 at 12:56 pm
  Permalink

  Dużo ludzi jest na Badoo. Warto korzystać na emigracji. Dużo polaków.

  Reply
 • Maj 12, 2018 at 2:51 pm
  Permalink

  Zarejstrowałam się z ciekawości i na razie jest bardzo przyjemnie. Jeszcze nie mam 100% opinii na tak albo nie.

  Reply
 • Maj 13, 2018 at 10:53 am
  Permalink

  dobry portal, fajnie działa. Trzeba tylko sobie znaleźć niszę, bo za dużo normików hasa

  Reply
 • Maj 23, 2018 at 7:11 am
  Permalink

  sporo ludzi z klasą, też starszych i dystyngowanych. mogę polecić każdemu z czystym sercem

  Reply
 • Czerwiec 1, 2018 at 3:57 pm
  Permalink

  Na Badoo konto założyła mi koleżanka i powiedziała, że to jakieś takie facebook, ale inaczej. No i dwa miesiące ja taka nieświadoma aż zaczął się do mnie dziwny facet przystawiać. Zawsze jeedn się zdarzy, ale je się wtedy zorientowałam, ze to faktycznie jest portal rankody. Teraz to w ogóle mam chłopaka z Badoo i te sprawy, ale wtedy ani huhu się nie połapałam xD typowa blondyna!

  Reply
 • Czerwiec 6, 2018 at 3:54 pm
  Permalink

  Wyluzowani ludzie. Można pożartować, a nie że od razu obsługę portalu wołają. Fajny portal dla fajnych ludzi. Na nim jestem najwięcej.

  Reply
 • Czerwiec 12, 2018 at 2:55 pm
  Permalink

  Na szybkie wyrwanie dupy się nie nadaje. Na fajny podryw dużo lepiej.

  Reply
 • Czerwiec 16, 2018 at 5:04 am
  Permalink

  zdecydowanie najczęściej jestem właśnie na Badoo. Chyba najlepszy, chociaż nie próbowałam za dużo oprócz niego

  Reply
 • Czerwiec 19, 2018 at 5:29 am
  Permalink

  ja tam głównie wchodze, żeby sobie jezyki obce podszlifować lol

  Reply
 • Czerwiec 27, 2018 at 1:32 pm
  Permalink

  portal jak portal. Za to fajnie się go ogląda. Ładny jest po prostu no 

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.