Buziak

Dość ciekawa nazwa tego serwisu randkowego od razu nawołuje do randkowania. Portal Buziak.pl powstał w 2004 i z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. W rankingach serwisów randkowych Buziak figuruje dość wysoko, co dodaje mu tylko pozytywnego wydźwięku.

Również ilość zarejestrowanych użytkowników, która obecnie przekracza liczbę 43 tysięcy osób, zachęca do darmowej rejestracji oraz poznawania wszystkich funkcjonalności serwisu. Kiedy już przejdziemy przez łatwy proces rejestracji, wypełnimy część opisową w profilu, dodamy zdjęcia do galerii, niemalże od razu możemy rozpocząć nasze poszukiwania. Tutaj także znajdziemy mechanizm dopasowania partnerskiego, dzięki któremu łatwiej będzie nam znaleźć właściwe osoby do randkowania.

Profesjonalna szata graficzna

Na samym początku przykuwa naszą uwagę właściwie dopasowana szata graficzna całego portalu, dzięki której wszystko jest przejrzyste i czytelne, a spędzanie wolnego czasu na lamach Buziaka pod żadnym względem nie męczy. Całość projektu strony jest przemyślana i zaprojektowana tak, aby użytkownik szybko znalazł funkcje której szuka, bez zbędnego przebijania się przez dodatkowe zakładki.

Profile podzielone są na męskie i żeńskie, co nadaje całości dodatkowego ładu. Z lewej strony umieszczony jest także odnośnik do profilu na Facebooku, dzięki czemu zaciekawienie danym profilem wzrasta. Linki do innych przydatnych zakładek znajdują się po prawej stronie portalu, a ich uporządkowanie sprawia, że użytkownik zawsze odnajduje potrzebną wiedzę. Do szaty graficznej Buziaka naprawdę nie można się przyczepić.

Czy Buziak jest darmowy?

W zależności od tego jakich funkcji użytkowych oczekujemy od serwisu randkowego, możemy pozostać na poziomie bezpłatnym, bądź zakupić konto Premium i cieszyć się nieograniczonym dostępem do funkcjonalności portalu. Buziak jest całkowicie darmowy dla kobiet, co dodatkowo zachęca panów do rejestrowania się, a także wykupywania konta Premium.

Tutaj także serwis jest dość wysoko oceniany, albowiem płatności za konta Premium są niskie, wynoszą zaledwie 6 złotych za miesiąc, przy wykupieniu półrocznego abonamentu bądź 15 zł/miesiąc przy korzystaniu z jednorazowej opłaty. Atutem portalu jest brak automatycznych przedłużeń kont, wszelkie opłaty są jednorazowe a nie cykliczne jak to bywa w wielu innych portalach.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Administratorzy portalu randkowego Buziak stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo rejestrujących się użytkowników. Profile sprawdzane są ręcznie pod kątem ich prawdziwości, a wszystkie podejrzane osoby są blokowane bądź usuwane z portalu.

Również użytkownik na szczeblu obsługi swojego profilu posiada opcję blokowania i zapisywania niechcianych profili na tzw, czarnej liście, dzięki czemu jego bezpieczeństwo wyraźnie wzrasta. Niezmienną zasadą Buziaka jest zapewnienie swoim użytkownikom jak najwyższego bezpieczeństwa, w związku z czym nikt nie może zakładać po kilka kont, a wszystkie profile istniejące w bazie są skrupulatnie pod tym względem sprawdzane.

Dodaj do ulubionych bądź oceń

Wśród wielu funkcjonalności serwisu Buziak istnieje również możliwość dodawania ciekawych osób do ulubionych, dzięki czemu właśnie te profile będziemy mieli pod ręką, a inni będą mogli o tym łatwo się dowiedzieć. Możemy także oceniać fotografie innych użytkowników, co jest bardzo przydatne szczególnie dla osób nieśmiałych.

Jeżeli nie wiemy jak zagadać do osoby która nam się podoba, wyślijmy buziaka bądź uśmiech, oceńmy jego zdjęcie aby zostać zauważonym. Jeżeli osobie ocenianej się spodobamy, z pewnością będzie to początek miłej znajomości. Następną ciekawą funkcją prywatna galeria. Oprócz standardowej galerii zdjęć, którą widzą wszyscy, możemy dodać fotografie do galerii prywatnej, którą będziemy udostępniać tylko wybranym użytkownikom.

Funkcjonalność na wysokim poziomie

Śmiało możemy powiedzieć, że funkcjonalność portalu randkowego oraz wszelkie korzyści płynące z rejestracji i korzystania z serwisu stawiają portal na wysokim poziomie. Dopasowanie partnerskie, prywatna galeria, możliwość rozmawiania przez chat, historie miłosne oraz poradnik podrywacza, to tylko niektóre z dostępnych funkcji, które dodatkowo ułatwiają poruszanie się w portalu randkowym.

Na emigracji także odnajdziecie się na Buziaku

Portal randkowy Buziak prężnie się rozwija, świadczy o tym chociażby jego zasięg. Obecnie serwis oferuje możliwość randkowania także osobom znajdującym się także na emigracji. Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii, w Holandii, w Niemczech, we Francji, w Norwegii czy też w Stanach Zjednoczonych. W każdym zakątku świata możecie się zarejestrować na Buziak.pl i rozpocząć poszukiwania miłości czy przyjaźni.

Prosty regulamin i jasne zasady

Jak już wspomnieliśmy, rejestracja w Buziaku jest wyjątkowo prosta i jak przekonują administratorzy zajmuje kilkanaście sekund, po rejestracji możemy wypełnić profil i cieszyć się pełną funkcjonalnością portalu randkowego. Regulamin serwisu jest wyjątkowo przystępny, a co najważniejsze napisany pod użytkownika. Każdy tutaj znajdzie potrzebne odpowiedzi i wskazówki, dzięki którym będzie mógł niemal intuicyjnie poruszać się po portalu.

Zachęcamy do rejestracji i oceniania funkcjonalności portalu randkowego. Może właśnie tutaj czeka na was wielka miłość?

19 thoughts on “Buziak

 • Kwiecień 6, 2018 at 6:06 am
  Permalink

  szukałem u nas w stanach jakiegoś polskiego portalu i wyskoczył własnie ten. na razie jestem zadowolony. do pogadania po naszemu idealny. zobaczymy, czy uda się coś więcej

  Reply
 • Kwiecień 15, 2018 at 2:03 pm
  Permalink

  69 to mój wiek i powiem wam, że nie wszystkie portale da się tak hop-siup porobić. Buziak to chyba jedyne randki, gdzie można od razu zacząć rozmawiać z ludźmi, a nie tylko konta, regulaminy premiumy i inne sraty taty

  Reply
 • Kwiecień 21, 2018 at 10:54 pm
  Permalink

  jak to jest, że na każdym randkingu Buziak zawsze jest wysoko, ale żadko kiedy wygrywa? Ja bym mu dał jeszcze lepsze recenzje.

  Reply
 • Kwiecień 22, 2018 at 9:41 am
  Permalink

  Narzekacie na to premium, a to przecież kilka złotych na miesiąc jest

  Reply
 • Kwiecień 23, 2018 at 6:25 pm
  Permalink

  tutaj poznałam pierwszego męża. Drugiego zresztą też

  Reply
 • Maj 6, 2018 at 3:22 pm
  Permalink

  Gorąco Wam wszystkim polecam mechanizmy dopasowania partnerskiego. Z moim Krzysiem jestem już blisko 3 lata i trafiłam go własnie w ten sposób. Jest idealny!

  Reply
 • Maj 11, 2018 at 1:00 am
  Permalink

  Lol na początku skasowali mi konto, by myśleli, że fejk. Potem przywrócli lololol

  Reply
 • Maj 12, 2018 at 6:04 am
  Permalink

  może i nie ma jeszcze za dużo ludzi ale na pewno jest w kim wybierać. Nawet w mniejszych miasteczkach

  Reply
 • Maj 12, 2018 at 10:01 am
  Permalink

  Korzystam z kilku portali i największą zaletą buziaka jest to, że wszystkie podstawowe funkcje SA za darmo. I to na poważnie, bo jak ktoś nie płaci, też będzie mógł normalnie korzystać.

  Reply
 • Maj 23, 2018 at 6:06 am
  Permalink

  na emigracji tylko Buziak. mam na nim więcej znajomych w irlandii niż na miejscu w inny sposób sobie porobiłem. super sprawa dla każdego od domu. no i jest zupełnie za darmo

  Reply
 • Maj 23, 2018 at 12:04 pm
  Permalink

  Na większych portalach byłam zawsze trochę wystraszona. Tutaj jest spokojniej. Na brak ludzi nie narzekam i większy spokój zdecydowanie sobie cenię.

  Reply
 • Maj 25, 2018 at 11:21 am
  Permalink

  Na Buziaku lubię jego przejrzystość. Od razy wiem, z kim gadam i czy z twarzy aby nie zupełnie do nikogo podobny

  Reply
 • Czerwiec 6, 2018 at 10:35 am
  Permalink

  nie na wszystkich portalach randkowych są ludzie na poziomie. Na Buziak.pl jestem pozytywnie zaskoczona. Moderacja się chyba bardzo stara.

  Reply
 • Czerwiec 14, 2018 at 12:05 pm
  Permalink

  słitasna nazwa chyba się lognę

  Reply
 • Czerwiec 16, 2018 at 5:04 pm
  Permalink

  Może być, ale bez żadnego szau. Trzeba się naszukać jak wszędzie indziej.

  Reply
 • Czerwiec 19, 2018 at 8:13 am
  Permalink

  weszłam, założyłam, napisałam. Już jeden fajny mi odpisał. to wasza zasługa. dzieki

  Reply
 • Czerwiec 21, 2018 at 6:00 am
  Permalink

  zajebistą galerię mają

  Reply
 • Czerwiec 25, 2018 at 6:19 am
  Permalink

  Bardzo dużo ludzi w każdym wieku. Pisali do mnie już chłopcy chyba jeszcze niepełnoletni i tacy, co się raczej za moją babcią powinni uganiać 😉

  Reply
 • Lipiec 1, 2018 at 5:52 pm
  Permalink

  Wanna-Wanna wybiera Buziaka!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.