Cafe

Cafe.pl to jeden z darmowych portali randkowych, który należy do portalu Gazeta.pl. Portal jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, które poszukują miłości bądź nowych znajomości za pośrednictwem sieci, a ilość aktywnych użytkowników wynosi w przybliżeniu 130 tysięcy osób.

Aby móc zarejestrować się w serwisie Cafe.pl trzeba mieć konto w Gazeta.pl, które można założyć również za pośrednictwem serwisu randkowego. To jeden z niewielu zupełnie darmowych i dobrze prosperujących portali randkowych.

Jakie funkcje oferuje Cafe.pl?

Rejestracja w serwisie randkowym trwa krótką chwilę, a po otrzymaniu linku aktywacyjnego można już w pełni korzystać z jego funkcjonalności. Dzięki rejestracji zyskujemy możliwość kontaktowania się ze wszystkimi użytkownikami. Jak w każdym portalu randkowym, również na Cafe.pl możemy dodawać fotografie do własnego profilu, tutaj jednak warto podkreślić, że zdjęcia bez naszego wizerunku nie są przyjmowane do bazy.

Serwis dysponuje rozbudowaną wyszukiwarką, dzięki której możemy poszukiwać partnera według znaku zodiaku, wieku, postury ciała czy stosunku do używek. Dodatkową funkcją wyszukiwarki jest także możliwość zawężenia wyników do osób, jakie logowały się w ostatnich dniach. W każdej chwili możemy podejrzeć inne profile użytkowników oraz ich fotki, z wyszczególnieniem ostatnio dodanych osób do serwisu.

Portal Cafe.pl posiada kilka zakładek, do głównych z nich należą: „Rozrywka”, „Cafe radzi”, „Sagio Cafe”, „Ostatnio dołączyli” czy „Najnowsze zdjęcia”. Dodatkowo można znaleźć dość fajny podział na zakładki: „mężczyźni” i „kobiety”, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć interesujące nas osoby określonej płci.

Każda z zakładek oferuje inne ciekawostki i przydatne informacje, jedynie „Sagio Cafe” to część płatna serwisu, która kieruje do dość pokaźnej liczby filmów poradnikowych, co ciekawe przeznaczonej wyłącznie dla płci męskiej.

Darmowy serwis randkowy

Serwis Cafe.pl jest całkowicie darmowy, administratorzy utrzymują platformę online z emisji reklam. To jedyna wada portalu, choć reklamy nie są zbyt nachalne, musimy je oglądać co chwilami może być irytujące i utrudniające korzystanie z niego. Oprócz wspomnianych reklam, w serwisie nie ma innych utrudnień, toteż każdy użytkownik może swobodnie poruszać się po dostępnych zakładkach.

Cafe.pl jest dość prosty w budowie, nie posiada zakładki związanej z dopasowaniem partnerskim oraz rozbudowanego bloga z poradami sercowymi. Także profile już zarejestrowanych użytkowników nie są monitorowane i weryfikowane, co sprawia że w portalu może znajdować się wielu oszustów, na których należy szczególnie uważać.

Wypełnij opis na Cafe

Cafe.pl po zalogowaniu oferuje stworzenie własnego anonsu, który składa się z krótkiego opisu o sobie, tutaj mamy możliwość wpisania 250 znaków. Druga część naszego profilu to kilkanaście pól, które możemy ale nie musimy wypełniać. Znajdziemy tutaj takie rubryki jak: „Film, który mogę oglądać w kółko”, „Ostatnia ważna książka”, czy „Wakacje spędzam…”. Pozostałe pola to dość standardowe dane: wiek, wykształcenie, znak zodiaku, budowa ciała i inne.

Oczywiście jeżeli zdecydujesz się na dokładne wypełnienie wszystkich pól, Twoje szanse na znalezienie drugiej połówki w Cafe.pl wzrosną. Ponadto w przypadku rubryk z dłuższym opisem, możesz tak skonstruować wypowiedzi, aby Twój opis zaciekawił innych użytkowników.

Ponieważ Cafe.pl jest własnością portalu Gazeta.pl, większość odnośników kieruje do innych działów wyżej wymienionego serwisu internetowego.

Popularny i lubiany portal randkowy

Cafe.pl nie należy do rozbudowanych platform randkowych, mimo to dość wysoko rejestruje się w rankingach portali randkowych, głównie ze względu na prostotę budowy oraz możliwość korzystania z niego zupełnie za darmo. Nie wszyscy traktują Cafe.pl jako tradycyjny portal randkowy, wielu użytkowników rejestruje się wyłącznie w celach towarzyskich, aby poznać nowych znajomych z okolicy bądź zupełnie innego zakątka Polski.

Dość przyjazna nazwa portalu randkowego – Cafe.pl, zaprasza na wirtualną kawę oraz ekscytujące poszukiwania nowych znajomości internetowych. Warto zatem zarejestrować się zupełnie za darmo i sprawdzić faktyczną funkcjonalność portalu, a spostrzeżenia i uwagi można zamieścić w komentarzach poniżej.

15 thoughts on “Cafe

 • Kwiecień 13, 2018 at 8:06 pm
  Permalink

  Cafe było moim pierwszym portalem randkowym i od tego czasu próbowałam też skorysać z kilku innych, ale żaden mi nie spasowal. Na Cafe jest idealna atmosfera, cały portal wygląda dobrze i ma taką funkcjonalność, jakiej mi potrzeba. Nie mogę na nic narzekać.

  Reply
 • Kwiecień 16, 2018 at 11:16 pm
  Permalink

  Dopiero zaczynam przygodę z portalami randkowym i jak na razie idzie mi na Cafe całkiem nieźle. Przedtem był inny portal, ale tam niesyety miałem problemy się połapać co i jak

  Reply
 • Kwiecień 21, 2018 at 1:08 am
  Permalink

  idealne na początek jak jeszcze nie wiesz czy chcesz kupować konto

  Reply
 • Kwiecień 21, 2018 at 5:07 pm
  Permalink

  Jak ktos nie lubi tych nowych, zaśmieconych portali, to Cafe będzie idealnie dla niego. Wszystkim polecam.

  Reply
 • Kwiecień 21, 2018 at 7:04 pm
  Permalink

  Tu poznałam mojego Sebixa <3333333333333333

  Reply
 • Kwiecień 22, 2018 at 7:18 pm
  Permalink

  Założyłem konto przypadkiem i zostałem na długo

  Reply
 • Maj 6, 2018 at 11:08 am
  Permalink

  umówić się na kawusię z kim przyjemny. W sam raz 🙂

  Reply
 • Maj 11, 2018 at 9:09 pm
  Permalink

  jak ktoś szuka żeby było za darmo i dobrze to tylko tutaj sie da

  Reply
 • Maj 22, 2018 at 8:06 pm
  Permalink

  Wszystkie panie na Cafe zarasza BigZbig (18-35 latek)

  Reply
 • Maj 23, 2018 at 5:07 pm
  Permalink

  samych fajnych chłopakow tutaj poznaję

  Reply
 • Czerwiec 10, 2018 at 5:20 am
  Permalink

  Dobrze że piszecie że Cafe to cały portal. Można tam dużo ciekawych rzeczy poczytac i naprawdę warto.

  Reply
 • Czerwiec 11, 2018 at 7:16 am
  Permalink

  A wiecie, że na Cafe są jeszcze specjalne filmy poradnikowe? Całkiem ciekawe są i jeśli ktoś miał zawsze problemy z kobietami, mogą całkiem sporo pomóc. Jedyny minus taki, że trzeba za ni kilka złociszy wyłożyć.

  Reply
 • Czerwiec 19, 2018 at 9:05 pm
  Permalink

  troche za duzo ludzi po trzydziestce jak dla mnie. Za często uderzaja. przynajmniej młodszych tej jest duzo

  Reply
 • Czerwiec 25, 2018 at 5:09 pm
  Permalink

  Niby nic specjalnego, nie wygląda na jakieś cuda, ale wyjatkowo dobrze się w nim siedzi. Polecam wszystkim.

  Reply
 • Czerwiec 30, 2018 at 7:07 am
  Permalink

  Na Cafe jestem MiaBella – piszcie!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.