Sympatia

Sympatia jest jednym z najstarszych serwisów randkowych w Polsce, działającym zarówno jako strona Internetowa oraz od niedawna również jako aplikacja mobilna. Obecnie aplikacja spełnia te same funkcje co sam serwis, a co najistotniejsze, dzięki aplikacji mamy pełen dostęp do szerokiej bazy użytkowników serwisu Sympatia.

Dziś portal Sympatia posiada w swoich bazach przeszło 6 milionów zarejestrowanych osób z aktywnymi kontami, a liczba ta każdego dnia wzrasta.

Przyjemna nazwa, przyjemna szata graficzna

Z jednej strony użytkowników przyciąga sama nazwa portalu randkowego, z drugiej czeka na nich ciekawie zaaranżowana szata graficzna, która odznacza się funkcjonalnością i wyraźnym zaproszeniem do pozostania na dłużej. Tutaj znajdziemy miejsce do rejestracji, możliwość pobrania aplikacji na urządzenie mobilne oraz ciekawy i obszerny blog z historiami miłosnymi czy poradami związanymi z tematyką związku i randkowania w sieci.

Sama rejestracja jest wyjątkowo prosta, a wymagania jakie musimy spełnić, to posiadanie adresu email oraz wiek osiągniętej pełnoletniości. Warto wiedzieć, że wszystkie nowo założone konta są stale monitorowane i sprawdzane pod kątem wiarygodności oraz prawdziwości dodawanych zdjęć.

W ten sposób serwis dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników, usuwając konta fikcyjne czy konta założone przez osoby chcące nas oszukać. Również wiadomości wysyłane przez samych użytkowników, o podejrzanych profilach, są weryfikowane i sprawdzane, dzięki czemu administracja portalu na bieżąco usuwa niewłaściwe profile.

Jak założyć profil na Sympatii?

Nawet jeżeli podczas rejestracji w portalu Sympatia, przeraża nas ilość znajdujących się rubryk do wypełnienia, nie trzeba się zrażać, możemy bowiem podać tylko podstawowe informacje wymagane przez administrację portalu, a pozostałe pola wypełnić innym razem.

To oczywiste, że dokładniejsze wypełnianie profilu bardziej nam się opłaca, pozostawia o nas samych o wiele więcej informacji, a co za tym idzie zwiększa nasze szanse na poznanie kogoś ciekawego, pasującego do profilu naszej osobowości. Dodatkowym atutem zawsze są zdjęcia, tutaj także zatrzymajmy się chwilę dłużej, dodajmy kilka aktualnych fotografii, aby osoby oglądające nasz profil mogły zobaczyć nas w rożnych odsłonach.

Konto Premium – czy warto?

Jak w prawie każdym dobrym portalu randkowym, również w Sympatii istnieje możliwość wykupienia konta Premium, które pozwala na o wiele większą funkcjonalność oraz nieograniczoną częstotliwość kontaktów.

Niektórym osobom trudno to zrozumieć, jednak aby portal randkowy prawidłowo i bezpiecznie prosperował, musi pobierać opłaty. W przypadku portalu Sympatia, abonament nie jest wygórowany, a jeżeli zdecydujemy się na abonament na kilka miesięcy z góry, opłata miesięczna będzie jeszcze niższa.

Przydatny poradnik randkowy

To co wyróżnia Sympatię, to dość obszerny i niezmiernie przydatny poradnik randkowy, który składa się z cyklu artykułów dotyczących sztuki podrywania, życia w związkach, problemów życiowych obu płci oraz wielu innych ważnych kwestii związanych z tematyką miłosną.

Jednym z ciekawych dodatków jest dział z opowieściami miłosnymi, gdzie kobiety i mężczyźni którzy poznali się za pośrednictwem portalu Sympatia, opowiadają własne historie z życia. Inne poruszane zagadnienia, to przykładowe teksty na skuteczny podryw, piosenki oraz wierszyki miłosne, jak również poważne porady udzielane przez psychologów i dotyczące trudnych kwestii w związkach.

Serwis oferuje możliwość logowania się przez znany portal społecznościowy Facebook, można także zainstalować oddzielną aplikację na telefonie bądź tablecie, która będzie nas kierowała do serwisu bez konieczności wyszukiwania go w przeglądarce internetowej.

Sprawdź funkcjonalność portalu randkowego Sympatia i sam oceń jego pozycje w rankingu. Przekonaj się jakie funkcje są dla Ciebie pomocne, a jakie przeszkadzają Ci w poznawaniu nowych osób.

 

16 thoughts on “Sympatia

 • Kwiecień 6, 2018 at 5:28 pm
  Permalink

  Ja korzystam z aplikacji mobilnej

  Reply
 • Kwiecień 16, 2018 at 5:40 pm
  Permalink

  nie wyróżnia się jakoś bardzo sposóród innych portali. jest całkiem sympatycznie i przyjemnie. na razie chce sięwchodzić

  Reply
 • Kwiecień 28, 2018 at 2:02 pm
  Permalink

  bardzo dużo dobrych wspomnień

  Reply
 • Kwiecień 29, 2018 at 11:18 am
  Permalink

  Najlepszy polski portal randkowy jaki znam

  Reply
 • Maj 13, 2018 at 7:40 am
  Permalink

  wyjatkowo sympatyczne miejsce

  Reply
 • Maj 13, 2018 at 2:03 pm
  Permalink

  zdecydowałem się założyć konto wlasnie tutaj ze względu na całą masę różnych przydatnych artykułów i tak już zostałm. Nie żałuję tej decyzji ani trochę

  Reply
 • Maj 15, 2018 at 10:36 am
  Permalink

  podoba mi się szata graficzna na sympatii. niby jest culkierkowo tak jak wszedzie, ale na pewno nie aż do przesady

  Reply
 • Maj 26, 2018 at 12:32 pm
  Permalink

  jeden z niewielu portali, na których da sie normalnie posiedzieć bez kupowania konta premium

  Reply
 • Maj 29, 2018 at 1:32 pm
  Permalink

  portal dla powaznych ludzi

  Reply
 • Maj 30, 2018 at 9:17 am
  Permalink

  sympatię najbardziej lubię za to, że jak coś się zgłasza do moderatorów, to oni naprawde działają, a nie tylko udają, że działają 😉

  Reply
 • Czerwiec 10, 2018 at 4:36 am
  Permalink

  NA TYM PORTALU KTOŚ MI WRESZCIE ODPISUJE

  Reply
 • Czerwiec 13, 2018 at 5:37 pm
  Permalink

  na sympatii jest zawsze duzo dostępnych osób. wygląda to dużo lepiej niż na innych podobnych portalach

  Reply
 • Czerwiec 18, 2018 at 2:54 pm
  Permalink

  dużo fajnych ludzi i nikt nie wydziwia

  Reply
 • Czerwiec 19, 2018 at 3:08 pm
  Permalink

  Trochę więcej lat, dzieci i rozwód nie przeszkadzają, żeby na sympatii kogoś znaleźć. Mogę gorąco polecić.

  Reply
 • Lipiec 1, 2018 at 6:33 pm
  Permalink

  Spędzam na sympatii tyle czasu, że zdecydowałam się tutaj wykupić premium. nie sądziłam, że kiedykolwiek wyłożę jakieś pieniądze na portal randkowy

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.