Znajdź drugą połowę w Internecie

Każdy kto poszukuje swojej drugiej połowy, kto poszukuje miłości, z pewnością ją odnajdzie. Jednym z doskonałych miejsc do szukania miłości, jest wszechobecny Internet, a konkretniej są to portale randkowe, na których codziennie rejestruje się tysiące osób, a spośród nich tworzą się związki te luźniejsze i te bardziej poważne, które swój finał mają na ślubnym kobiercu.

Najważniejsza jest szczerość

Jeżeli od początku swoich poszukiwań w sieci jesteś szczery, znajdziesz drugą połowę, która Cię zrozumie, podzieli Twoje troski i radości, być może będzie miała podobne do Twoich zainteresowania. Jeżeli jednak zaczniesz koloryzować, wymyślisz sobie pasję o której nie wiele wiesz, bądź która jest jedynie Twoim najskrytszym marzeniem, poznana osoba nie będzie dla Ciebie. Nić porozumienia, która się nawiąże, szybko ulegnie zerwaniu, a wasze drogi się rozejdą.

Szukaj podobieństw

Wbrew powszechnemu powiedzeniu: „przeciwieństwa się przyciągają”, to podobieństw powinniśmy poszukiwać w nowo poznanych osobach. Przeciwieństwa mogą się jedynie uzupełniać. Woda zgasi ogień, niebo roztoczy się nad ziemią. Nikt jednak nie zrozumie tak dobrze drugiej osoby, jak bratnia dusza, człowiek który myśli podobnie, czuje podobnie i na co dzień zajmuje się podobnymi sprawami. Spokojny człowiek z pewnością ujarzmi tego z ogromnym temperamentem, ale czy będzie z nim szczęśliwy? A jeżeli to żywiołowy charakter zupełnie przytłoczy spokojną duszę?

Gdzie możesz szukać?

Internet jest wszechstronny i ma ogromną przestrzeń do poszukiwań. Wystarczy tylko znaleźć ten właściwy portal randkowy, założyć na nim odpowiednio wypełniony profil randkowy i już można rozpocząć swoje poszukiwania wśród wielu internautów, którzy tak jak my poszukują swojej drugiej połówki w sieci. Nawet za granicą istnieją serwisy randkowe, na przykład portale randkowe w Niemczech.

Nawet jeżeli nigdy nie miałeś konta na portalu randkowym, nawet jeżeli nie do końca wiesz jak założyć taki profil, nie masz się czym martwić. Administracja serwisu poprowadzi się krok po kroku po całej procedurze zakładania profilu randkowego. Rejestracja na portalu randkowym jest rzeczą wyjątkowo łatwą, dzięki czemu zaledwie kilka minut później będziesz mógł rozpocząć swoje pierwsze randki internetowe. Masz już swoje konto na portalu randkowym? Wymyśliłeś unikalny i słodki pseudonim? Do dzieła! Możesz wyruszyć na pierwszy połów i złowić jakąś „złotą rybkę”, która zechce z Tobą porozmawiać.

4 thoughts on “Znajdź drugą połowę w Internecie

 • Styczeń 31, 2018 at 9:35 pm
  Permalink

  przeciwieństwa się przyciągają, ale tylko na początku, potem to tylko kłótnie wychodzą z tych przeciwieństw, wiem cos o tym 😉

  Reply
 • Luty 1, 2018 at 3:32 pm
  Permalink

  miałem kiedys konto na portalu randkowym, nie pamiętam już na jakim, ale średnio tam był ruch, jakoś malo dziewczyn sie do mnie odzywalo

  Reply
  • Luty 12, 2018 at 7:33 pm
   Permalink

   może spróbuj na sympatii albo na buziaku, tam chyba jest sporo ładnych i młodych lasek 😉

   Reply
 • Marzec 15, 2018 at 6:34 pm
  Permalink

  miłości nie powinno sie szukać na siłę, jedynie pomóc się jej odnalezc, konto na portalu randkowym to dobry pomysł, można poznac mnóstwo fajnych ludzi 😉

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.