Badoo

Jednym z popularniejszych i najdłużej działających wśród serwisów randkowych, jest portal Badoo. To znany i lubiany portal, dawniej nazywany nawet drugim Facebookiem, choć w porównaniu do liczby użytkowników portalu Badoo, a popularnego na całym świecie Facebooka, to z pewnością określenie wysoce na wyrost.

Badoo chwali się, że ma ponad 380 milionów użytkowników na całym świecie, a liczba ta z minuty na minutę wzrasta. Prawdziwym sukcesem portalu randkowego jest fakt, że w rzeczywistości łączy on ze sobą ogromną społeczność na całym świecie, będąc tym samym kolejnym ciekawym i przyciągającym serwisem społecznościowym.

Kto może korzystać z Badoo.com?

Jak już wspomnieliśmy, serwis Badoo z jednej strony jest serwisem społecznościowym, z drugiej służy użytkownikom jako portal randkowy, a jedynym warunkiem do rejestracji jest osiągnięcie wieku pełnoletniości. Zatem każdy, kto ma skończone 18 lat, może zupełnie za darmo zarejestrować się w serwisie Badoo i cieszyć się jego funkcjonalnością na całym świecie.

Jeżeli funkcje jakie oferuje nam serwis Badoo, w ramach darmowego konta, są dla nas niewystarczające, warto pomyśleć nad zakupieniem konta Premium. Jest to pewnego rodzaju udogodnienie, choć nie jest wymogiem koniecznym do w pełni funkcjonalnego korzystania z serwisu społecznościowego. Każdy, kto ma choć trochę wolnego czasu, szuka nowych przyjaciół z okolicy bądź zupełnie innego zakątka na ziemi, może zarejestrować się w portalu Badoo i sprawdzić jak naprawdę wygląda jego funkcjonalność.

Jaki jest sekret sukcesu serwisu Badoo?

Z pewnością zastanawiacie się, co kryje się za sukcesem tego portalu. Jakie czynniki wpływają, że tak wiele osób się na nim codziennie rejestruje? Po pierwsze Badoo dość dobrze się reklamuje, namawia nowych użytkowników do szybkiej i darmowej rejestracji.

Często rozsyła mailing do potencjalnych użytkowników w różnym wieku, zachęcając ich do odwiedzenia serwisu, pod pretekstem ciekawych osób znajdujących się w niedalekiej okolicy, które rzekomo zainteresowały się ich osobą.

Po drugie jego szata graficzna jest dość przyjemna, a co za tym idzie czytelna dla wszystkich korzystających. Ostatnim i kluczowym czynnikiem wyboru tego właśnie portalu randkowego, jest fakt że Badoo w swoich wyszukiwarkach opiera się na szukaniu cech wspólnych dwojga ludzi, dopasowuje ich na podstawie zainteresowań i pasji, co jest bardzo celnym wyznacznikiem rejestrowania się nowych użytkowników każdego dnia.

Portal nastawiony na ludzi

W wyjątkowo szybkim tempie wzrasta liczba użytkowników w tym serwisie. Badoo uważa się za największą platformę randkową na świecie, według jego danych zasięgiem dociera do przeszło 190 krajów, a dostępność językowa na stronie to 47 języków z całego świata.

Badoo może się również pochwalić najnowszymi technologiami, dzięki którym spotkanie bratniej duży w serwisie jest zdecydowanie łatwiejsze. Najnowszym udogodnieniem są wideo rozmowy, ta funkcjonalność pozwala na prostsze i zdecydowanie bezpieczniejsze kontakty.

Funkcjonalność portalu

Rejestracja i codzienne korzystanie z wszystkich dostępnych funkcji serwisu Badoo jest z pewnością bardzo proste. Konto darmowe zakłada się w kilka minut, a po prawidłowym wypełnieniu profilu i podaniu własnego maila, otrzymuje się dostęp do najistotniejszych funkcji. Dla każdego nowego użytkownika przygotowano również samouczki, dzięki którym poruszanie się po portalu będzie jeszcze prostsze.

Dla osób, które chcą korzystać w pełni z funkcjonalności portalu, przygotowano możliwość wykupienia konta Premium, tutaj jednak warto wnikliwiej zagłębić się w lekturę regulaminu, w którym wyraźnie określone są warunki korzystania i płatności. W przypadku serwisu Badoo, konto Premium odnawia się automatycznie, aż do czasu kiedy nie zrezygnujemy z subskrypcji. Tą samą funkcjonalność użytkownicy mogą otrzymać zupełnie za darmo, pod warunkiem że namówią co najmniej 30 przyjaciół do zarejestrowania się na portalu, co nie zawsze jest prostą sprawą.

Nie da się ukryć, że Badoo z roku na rok nie schodzi z czołowych miejsc w rankingach portali randkowych i posiada wiele przydatnych funkcjami zwyczajnego serwisu społecznościowego. Jeżeli zapoznamy się ze wszystkimi funkcjami tego serwisu, być może zostaniemy w nim na dłużej, poznamy nowe osoby i sami ocenimy czy warto było się rejestrować na Badoo.

18 komentarzy do “Badoo

Dodaj komentarz