Cafe

Cafe.pl to jeden z darmowych portali randkowych, który należy do portalu Gazeta.pl. Portal jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, które poszukują miłości bądź nowych znajomości za pośrednictwem sieci, a ilość aktywnych użytkowników wynosi w przybliżeniu 130 tysięcy osób.

Aby móc zarejestrować się w serwisie Cafe.pl trzeba mieć konto w Gazeta.pl, które można założyć również za pośrednictwem serwisu randkowego. To jeden z niewielu zupełnie darmowych i dobrze prosperujących portali randkowych.

Jakie funkcje oferuje Cafe.pl?

Rejestracja w serwisie randkowym trwa krótką chwilę, a po otrzymaniu linku aktywacyjnego można już w pełni korzystać z jego funkcjonalności. Dzięki rejestracji zyskujemy możliwość kontaktowania się ze wszystkimi użytkownikami. Jak w każdym portalu randkowym, również na Cafe.pl możemy dodawać fotografie do własnego profilu, tutaj jednak warto podkreślić, że zdjęcia bez naszego wizerunku nie są przyjmowane do bazy.

Serwis dysponuje rozbudowaną wyszukiwarką, dzięki której możemy poszukiwać partnera według znaku zodiaku, wieku, postury ciała czy stosunku do używek. Dodatkową funkcją wyszukiwarki jest także możliwość zawężenia wyników do osób, jakie logowały się w ostatnich dniach. W każdej chwili możemy podejrzeć inne profile użytkowników oraz ich fotki, z wyszczególnieniem ostatnio dodanych osób do serwisu.

Portal Cafe.pl posiada kilka zakładek, do głównych z nich należą: „Rozrywka”, „Cafe radzi”, „Sagio Cafe”, „Ostatnio dołączyli” czy „Najnowsze zdjęcia”. Dodatkowo można znaleźć dość fajny podział na zakładki: „mężczyźni” i „kobiety”, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć interesujące nas osoby określonej płci.

Każda z zakładek oferuje inne ciekawostki i przydatne informacje, jedynie „Sagio Cafe” to część płatna serwisu, która kieruje do dość pokaźnej liczby filmów poradnikowych, co ciekawe przeznaczonej wyłącznie dla płci męskiej.

Darmowy serwis randkowy

Serwis Cafe.pl jest całkowicie darmowy, administratorzy utrzymują platformę online z emisji reklam. To jedyna wada portalu, choć reklamy nie są zbyt nachalne, musimy je oglądać co chwilami może być irytujące i utrudniające korzystanie z niego. Oprócz wspomnianych reklam, w serwisie nie ma innych utrudnień, toteż każdy użytkownik może swobodnie poruszać się po dostępnych zakładkach.

Cafe.pl jest dość prosty w budowie, nie posiada zakładki związanej z dopasowaniem partnerskim oraz rozbudowanego bloga z poradami sercowymi. Także profile już zarejestrowanych użytkowników nie są monitorowane i weryfikowane, co sprawia że w portalu może znajdować się wielu oszustów, na których należy szczególnie uważać.

Wypełnij opis na Cafe

Cafe.pl po zalogowaniu oferuje stworzenie własnego anonsu, który składa się z krótkiego opisu o sobie, tutaj mamy możliwość wpisania 250 znaków. Druga część naszego profilu to kilkanaście pól, które możemy ale nie musimy wypełniać. Znajdziemy tutaj takie rubryki jak: „Film, który mogę oglądać w kółko”, „Ostatnia ważna książka”, czy „Wakacje spędzam…”. Pozostałe pola to dość standardowe dane: wiek, wykształcenie, znak zodiaku, budowa ciała i inne.

Oczywiście jeżeli zdecydujesz się na dokładne wypełnienie wszystkich pól, Twoje szanse na znalezienie drugiej połówki w Cafe.pl wzrosną. Ponadto w przypadku rubryk z dłuższym opisem, możesz tak skonstruować wypowiedzi, aby Twój opis zaciekawił innych użytkowników.

Ponieważ Cafe.pl jest własnością portalu Gazeta.pl, większość odnośników kieruje do innych działów wyżej wymienionego serwisu internetowego.

Popularny i lubiany portal randkowy

Cafe.pl nie należy do rozbudowanych platform randkowych, mimo to dość wysoko rejestruje się w rankingach portali randkowych, głównie ze względu na prostotę budowy oraz możliwość korzystania z niego zupełnie za darmo. Nie wszyscy traktują Cafe.pl jako tradycyjny portal randkowy, wielu użytkowników rejestruje się wyłącznie w celach towarzyskich, aby poznać nowych znajomych z okolicy bądź zupełnie innego zakątka Polski.

Dość przyjazna nazwa portalu randkowego – Cafe.pl, zaprasza na wirtualną kawę oraz ekscytujące poszukiwania nowych znajomości internetowych. Warto zatem zarejestrować się zupełnie za darmo i sprawdzić faktyczną funkcjonalność portalu, a spostrzeżenia i uwagi można zamieścić w komentarzach poniżej.

17 komentarzy do “Cafe

Dodaj komentarz