Jak się ubrać na zimową randkę?

Odpowiedni strój na randkę internetową to najczęściej bokserki i zwyczajny podkoszulek, ponieważ w czasie wymieniania się wiadomościami nie widzimy się nawzajem, a jeśli nawet włączymy kamerkę, zwyczajny podkoszulek zastąpimy innym i gotowe.  Trochę gorzej będzie w sytuacji, kiedy opuścimy portal randkowy i wybierzemy się na tradycyjną randkę.

Kobiety oczywiście mają swój wielki świat mody i na nim opierają wszystkie decyzje odnośnie stroju. Mężczyźni teoretycznie też mają swój świat mody, ale zazwyczaj niewiele o nim wiedzą, więc są pozostawieni sami sobie. Co powinni w tym miejscu zrobić, żeby dobrze wypaść? Jak się ubrać, zwłaszcza jeśli pogoda za oknem nie jest zbyt przyjemna?

Casual to zawsze dobre rozwiązanie

Jeśli na co dzień mężczyźnie towarzyszy strój luźny, ale w miarę elegancki, czyli tak zwany casual, jak najbardziej można z niego skorzystać także w czasie randki. Pod warunkiem oczywiście, że miejsce, do którego on ją zabiera jest odpowiednie dla takiego właśnie stroju. Typowa koszula o zwykłym kroju, takie same spodnie, najczęściej jeansowe i gotowe.

Co do kolorystyki, tutaj też nie ma żadnej specjalnej filozofii, ponieważ wszystkie kolory ciemne, jak również stonowane kolory jasne, jeśli tylko będą jednolite i uniwersalne, znakomicie nadadzą się na każdą okazje. Taki strój ma tę wielką zaletę, że można się z nim czuć swobodnie, a do tego pozwala ubierać się na cebulkę, co w przypadku niedopasowania do temperatury umożliwia szybkie i stylowe korekty.

Modniś

Pewnym ryzykiem jest pokazywanie się w wydaniu przesadnie modnym. Jeśli komuś bardzo odpowiadają modne połączenia kolorów czy nietypowe kroje, może z nich skorzystać w czasie spotkania. Znakomitym przykładem takiego mimo wszystko nietypowego rozwiązania są spodnie rurki i bardzo obcisłe koszulki w krzykliwych kolorach.

Mogą one być co nieco zniechęcające dla kobiet, które nie są zwolenniczkami najnowszych trendów mody, ale tutaj trzeba sobie zadać pytanie: czy w związku będę udawał kogoś, kim nie jestem? Wszyscy panowie, dla których taka forma ekspresji jest naturalna, nie powinni się krępować. Kiedy trafią na odpowiednią kobietę, ich strój będzie dodatkowym atutem, a kiedy trafią na kobietę nieodpowiednią, będzie można się o tym szybciej przekonać i od razu zacząć poszukiwania kogoś bardziej pasującego do mężczyzny .