Pierwsza randka – jak się przywitać?

Do wyboru mamy pierwszą randkę w świecie rzeczywistym oraz pierwszą randkę w sieci. Dziś nikogo nie dziwi, że relacje damsko męskie przenoszą się do Internetu i tutaj za pośrednictwem portali randkowych mężczyźni poznają się z kobietami z całej Polski, a nawet z zagranicy. Jak się przywitać na pierwszej randce? Co zrobić aby była udana? Jak zrobić dobre wrażenie na rozmówcy? Spróbujemy na te i inne pytania pokrótce odpowiedzieć.

Jeżeli chodzi o portal randkowy, tutaj najczęściej pomijany jest element stresu i nieśmiałości, bariera jaką jest monitor komputerowy pozwala mężczyźnie i kobiecie na swobodną rozmowę na wiele kontrowersyjnych tematów, a pierwsza randka online pozostaje w pamięci jako niezapomniane i ekscytujące przeżycie. Schody zaczynają się wtedy, gdy umówimy się na pierwszą randkę w realu.

Idealna randka według faceta

Każdy z nas ma gotowy scenariusz, jak powinna według niego wyglądać pierwsza randka. Panowie mają swoje własne preferencje i upodobania względem kobiet. Mężczyźni należą do szerokiego grona wzrokowców, przez co większość swojego czasu skupiają na obserwacji, ocenie wyglądu zewnętrznego oraz sprawdzaniu jak kobieta zachowuje się na pierwszym spotkaniu.

Jak wygląda idealna randka według faceta? To spotkanie, na którym kobieta szeroko się uśmiecha, jest otwarta na konwersacje, pierwsza pewnie podaje dłoń na powitanie, a nawet wita się za pomocą buziaka w policzek. Mężczyźni lubią kobiety otwarte i pewne siebie, dlatego idealna randka w oczach faceta to taka, gdzie kobieta nie boi się nowych wyzwań, jest wyjątkowo subtelna, prowadzi swobodną rozmowę, wciąż się uśmiecha i patrzy mężczyźnie prosto w oczy.

Ile powinna trwać pierwsza randka?

Czy można ustalić długość pierwszej randki, aby móc zaliczyć ją do udanych? Mężczyźni twierdzą, że jeżeli pierwsze spotkanie z kobietą trwa dłużej niż jedną godzinę, a rozmowa wciąż zbacza na nowe i ciekawe tematy, to bardzo dobry znak na przyszłość. Rozmowa jest podstawą każdej relacji damsko męskiej i jeżeli już od pierwszego spotkania nie będzie się zbytnio kleić, trudno oczekiwać że ta relacja będzie miała jakąkolwiek przyszłość.