Polowanie na singla

Życie w pojedynkę może być jak najbardziej dobre i wartościowe. Czasami jednak zaczyna nam się nudzić i chcemy mieć kogoś w swoim życiu. Jak się do tego zabrać? Jak upolować singla?

Na chwilę czy na stałe?

Pierwszym pytaniem, jakie trzeba sobie zawsze zadać, jest kwestii tego, czy poszukujemy kogoś do zabawy na najbliższy weekend, czy raczej bardziej odpowiadałaby nam miłość na całe życie? Obie opcje są dostępne i jedna nie musi także wykluczać drugiej, bo można szukać kogoś na weekend, a jeśli będzie to weekend udany, można pomyśleć o czymś więcej. Lepiej jest mieć z góry ustalony cel, bo wtedy inaczej się szuka, ale otwarte opcje można sobie jak najbardziej zostawiać.

Przygoda

Poszukiwanie krótkiej przygody nie jest specjalnie skomplikowane, ponieważ dla krótkiej znajomości nie musi występować taka wielka kompatybilność pomiędzy dwiema dorosłymi osobami. Nie ma tutaj problemów związanych ze światopoglądem, zapatrywaniem na posiadanie dzieci czy inne kwestie decydujące o kształcie naszych kolejnych lat życia. Wystarczy odrobina pociągu seksualnego i w zupełności będziemy w stanie pominąć wszystkie mniej odpowiadające nam kwestie.

Poszukiwanie partnera na chwilę najlepiej prowadzić na portalach randkowych, w pubach, na parkietach i w innych podobnych miejscach. W dzisiejszych czasach można skorzystać nawet z aplikacji na telefon. Nie trzeba wcale wielkiej śmiałości. Trzeba jedynie pamiętać, że wiele osób, z którymi możemy się spotkać, będzie miało inne plany odnośnie związków, więc jeśli naszym podstawowym celem jest przygoda, trzeba być odnośnie tej kwestii zupełnie szczerym.

Na lata

Szukanie kogoś na stałe jest już dużo większym wyzwaniem, bo nie wystarczy tylko, by była to dla nas osoba w miarę atrakcyjna. Trzeba znaleźć dla siebie kogoś z podobnym temperamentem i zapatrywaniem na podstawowe sprawy życiowe.

Można się do tego zabrać na jeden z dwóch sposobów. Pierwszy to poszukiwania w swoim najbliższym otoczeniu, ponieważ ludzie podobni do nas pewnie będą się obracali w podobnych miejscach i robili podobne rzeczy. Najczęściej niestety nasze otoczenie jest już bardzo dobrze przeszukane i brakuje w nim opcji.

Druga możliwość to ludzie z Internetu, konkretnie z portali randkowych. Jest to opcja kusząca, ponieważ witryny w Internecie dają nam możliwość wybrania odpowiednich cech potencjalnych partnerów, co z miejsca może na przykład wykluczyć osoby nie chcące mieć nigdy dzieci.

Dodaj komentarz