Poszukiwanie drugiej połówki na portalu randkowym

Na portal randkowy zarejestrowałeś się z czystej ciekawości, aby zobaczyć jak to jest i czy to prawda co mówią koledzy. Chciałbyś poznać się z jakąś dziewczyną, ale nie do końca wierzysz w te randki online. Zanim jednak napiszesz tą pierwszą wiadomość, warto właściwie wypełnić wszystkie rubryki w profilu w portalu randkowym, aby potem móc bez problemów pisać, komentować i poznawać wspaniałe osoby, jakie los postawi na Twojej drodze.

Kogo właściwie szukasz?

Warto zastanowić się dlaczego zarejestrowałeś się na portalu randkowym. Czy szukasz zwykłej znajomej z innego miasta, aby móc zwiedzić nieznajome zakątki? A może właśnie rozstałeś się z dziewczyną i potrzebujesz pocieszenia? Czy szukasz wielkiej miłości, takiej najprawdziwszej i na wieki? Czy jesteś zwolennikiem krótkich i intensywnych przygód miłosnych?

Zakomunikuj na portalu kogo szukasz

Jeżeli na samym początku jasno określisz swoje oczekiwania, z pewnością łatwiej będzie ci nawiązać kontakty, a co najważniejsze zostaniesz właściwie zrozumiany przez płeć przeciwną. Nie warto tutaj pisać długich i romantycznych listów, czy też wyszukanych wierszy miłosnych, albowiem w portalu randkowym jak w życiu, chodzi o prawdziwość i szczerość. Jeżeli poszukujesz tylko przygody i w rubryce szukam zaznaczysz właściwe okienko, to więcej niż pewne że poznasz piękną singielkę, która tak jak Ty nie szuka zobowiązań i zechce z Tobą umówić się na randkę online.

Rozmawiaj, rozmawiaj i bądź szczery

Na początku oczywiście najważniejsza jest rozmowa, to ona pozwala na bliższe poznanie się, fascynację oraz sprawdzenie czy do siebie pasujecie. Jeżeli rozmowa nie będzie się kleić, od razu to wyczujesz i będziesz chciał zrezygnować z dalszej komunikacji. Nie uciekaj tylko bez słowa, aby nie pozostawić po sobie złego wrażenia. Pamiętaj, że poznana dziewczyna może o Tobie opowiadać innym, a od Ciebie będzie zależeć co powie bądź napisze w komentarzach.

Portale randkowe w Holandii i w innych państwach to wspaniałe miejsca, gdzie naprawdę wiele się dzieje. Tutaj można poznać znajomą, przyjaciółkę, a nawet wielką miłość – wybrankę swojego życia, od Ciebie tylko zależy kogo tak naprawdę będziesz poszukiwać.

3 komentarze do “Poszukiwanie drugiej połówki na portalu randkowym

Dodaj komentarz