Relacje damsko-męskie. Jak wzbudzić zainteresowanie kobiety?

Kobieta przede wszystkim zwraca uwagę na wygląd. I nie chodzi tutaj o wyjątkowo piękne rysy twarzy czy muskularną posturę, ale o wygląd estetyczny, sposób ubierania się, umiejętność dbania o włosy czy dłonie. Są to detale, dzięki którym kobieta skupi na nas swój wzrok, a gdy rozpoczniemy z nią rozmowę, będzie mogła poznać również nas niepowtarzalny charakter.

Dotyk i zapach

Gdy już rozpoczniemy rozmowę, a odległość między nami zmniejszy się do kilku centymetrów, kobieta może nas „przypadkowo” dotknąć, to z pewnością będzie oznaczało zainteresowanie z jej strony. Innym bodźcem wzbudzającym w kobiecie wysokie zainteresowanie płcią przeciwną jest zapach. Jeżeli postaramy się o eleganckie i niezbyt intensywne perfumy, również zyskamy dodatkowe zainteresowanie u kobiety.

Przebieg rozmowy

W pierwszym kontakcie słownym, liczy się tak zwane pierwsze wrażenie. Jeżeli od razu spodobamy się kobiecie, z pewnością sama nawiąże kolejny temat do rozmowy, a sposób komunikacji będzie wyczuwalnie pozytywny. Jeżeli natomiast na nasze pytania będzie odpowiadać krótko i zdawkowo, rozglądając się przy tym w innych kierunkach, niestety nie wywarliśmy na niej zbyt dobrego wrażenia i nie warto dalej zabiegać o jej względy. Tutaj także ma znaczenie atrakcyjność fizyczna, dlatego warto dbać o swój wygląd zewnętrzny, a tym samym zwracać na siebie uwagę większej liczby kobiet.

Skąd wiadomo, czy podobamy się danej kobiecie?

Z jednej strony sprawa jest dość oczywista, z drugiej warto się nad nią zatrzymać i wyjaśnić podstawowe kwestie. Jeżeli jesteśmy typami uwodzicieli, z pewnością będziemy wiedzieli czy kobieta zwróciła na nas uwagę czy też nie. Jeżeli natomiast należy do grupy osób nieśmiałych, warto przyswoić sobie kilka zasad.

Po pierwsze spojrzenie. Kiedy kobieta nam się przygląda, to znak wyraźnego zainteresowania z jej strony, ona nas wzrokiem do siebie przyciąga, szuka bezpośredniego kontaktu.

Po drugie uśmiech. Jeżeli kobieta przez dłuższą chwilę nam się przygląda, uśmiechnijmy się do niej. Odwzajemniony uśmiech to sukces zagwarantowany i zachęta do pierwszej rozmowy.

Nie wszystkie kobiety uwodzą

Nie wszystkie kobiety potrafią uwodzić i są na tyle śmiałe, aby przyciągać nas wzrokiem, uśmiechem czy innymi gestami. Warto nieco dłużej poobserwować wybrankę, aby właściwie ocenić czy na również nam się nie przygląda, czy w inny mniej widoczny sposób nie szuka kontaktu z nami.

Pierwsza rozmowa nie przesądza o randce

Pamiętaj, że nawet jeżeli uda Ci się zaczepić piękną dziewczynę, wzbudzić w niej zainteresowanie, pierwsza rozmowa nie zawsze musi oznaczać umówienie się na randkę, wymianę numerami telefonów i możliwością dalszych spotkań. Sytuację można odnieść do portalu randkowego, gdzie czasami zawiązują się rozmowy, ale ze względu na rozbieżność zainteresowań, kontakt nie nawiązuje się na dłużej.

W każdej sytuacji należy bacznie obserwować rozwój wydarzeń i próbować właściwie odczytać sentencję poznanych kobiet. Jeżeli doprowadzicie do zainteresowania pierwszym kontaktem wzrokowym, uda wam się nawiązać ciekawą rozmowę, to już niedaleka droga do sukcesu, pod warunkiem że między wami zaiskrzy.

Dodaj komentarz