Sekret udanej randki

Każdy z nas w swoim życiu przeżył choć raz udaną randkę, po której dużo sobie obiecywał, ale los to szybko zweryfikował i znowu pojawiała się samotność. Dlatego czasem nie należy się zbytnio angażować, nastawiać pozytywnie jedynie na podstawie czułych słówek zapisanych w sms’ach, czy rozmów jakie przeprowadziliśmy na czasie serwisu jakim jest portal randkowy. Zanim lepiej się poznamy, nic do końca nie jest przesądzone.

Przygotuj się do randki

Zanim udamy się na pierwszą randkę, warto nastawić się pozytywnie do drugiej osoby, zebrać o niej najistotniejsze informacje, ale nie należy nastawiać się na pewny sukces. Kiedy już się zdecydujemy na to spotkanie, powinniśmy się do niego odpowiednio przygotować. Nie chodzi tu tylko o odpowiednie ubranie oraz pójście do kosmetyczki czy fryzjera, co bywa szczególnie ważne dla kobiet.

Mężczyźni to wzrokowcy i przede wszystkim zwracają uwagę na ubiór i wygląd kobiety na randce, ale nie to jest najistotniejsze. Kobieta powinna o siebie odpowiednio zadbać przed pójściem na tak ważne spotkanie, jakim jest pierwsza randka. Kiedy doskonale wyglądamy i mamy tego świadomość wzrasta nasza samoocena i pewność siebie. A przecież o to chodzi, aby czuć się dobrze w swojej skórze i zaskakiwać rozmówce swoją elokwencją.

Rozmowa to klucz do sukcesu

Każdy singiel bez względu na płeć, za udane randki Niemcy będzie uważał spotkanie po którym będzie czuł niedosyt wykorzystanych tematów do rozmowy. Kiedy w towarzystwie tej drugiej osoby moglibyśmy siedzieć choćby do rana. Dlatego jeżeli poznaliśmy kogoś za pośrednictwem portalu randkowego i mamy z nowo poznaną osobą wiele tematów do rozmowy, to istnieje duża szansa że na randce w realu będziemy mieli równie wiele tematów, a rozmowy nie będą miały końca.

Ważna jest także atmosfera na randce, jeżeli umiemy opowiadać dowcipy, powinniśmy wykorzystać tą umiejętność. Każdy lubi się przecież śmiać, bo śmiech to zdrowie, a co najważniejsze, śmiech pomaga rozluźnić napiętą i niezręczną atmosferę.

O czym rozmawiać

Jednym z neutralnych tematów, który można poruszyć na pierwszej randce, są miłe wspomnienia ze szkoły, czy śmieszne sytuacje z życia. Każdy na pewno miał w życiu jakąś ciekawą i zabawną historię, którą może podzielić się w towarzystwie. Na pierwszej randce nie warto rozmawiać o poprzednich związkach i byłych partnerach. Nikt nie lubi rozpamiętywać przeszłości, a jeżeli zaczniemy od takich opowieści, na pewno zrazimy do siebie potencjalnego partnera. Nie powinniśmy także rozmawiać o problemach rodzinnych, o polityce i religii.

Udana randka to taka, po której mamy ochotę na następną. Mamy wrażenie, że znamy się od lat, że moglibyśmy rozmawiać godzinami. Podczas całego spotkania czuliśmy się w swoim towarzystwie doskonale, nie możemy doczekać się kolejnej randki, a motyle w brzuchu świadczą o ekscytacji i zafascynowaniu nowo poznaną osobą.

Dodaj komentarz