Twoo

Jak wiadomo, serwisów internetowych oferujących randki przez Internet jest bardzo wiele, a każdy z nich rozwija się w swoim tempie i oferuje inne usługi. Tutaj portal randkowy Twoo wysuwa się na prowadzenie, albowiem jego rozwój postępuje wyjątkowo szybko. Obecnie serwis tłumaczony jest w 40 obcych językach, a licznik u dołu strony wskazuje na ponad 1.732.180.794 przeprowadzonych rozmów online, co z pewnością dodaje mu blasku i popularności.

Czy warto postawić na portal Twoo?

Możemy śmiało powiedzieć, że serwis Twoo jest jednym z kilku najprężniej rozwijających się serwisów randkowych, przy czym funkcje tego portalu są dość rozbudowane. Tutaj również możemy poznać wspaniałych znajomych, poszerzyć grono swoich przyjaciół, a wśród nich znaleźć prawdziwą miłość.

Konto darmowe czy płatne?

Na platformie randkowe Twoo rejestracja jest darmowa i trwa zaledwie kilka chwil. Możemy z funkcjonalności serwisu korzystać na poziomie darmowym, bądź wykupić konto Premium, dzięki któremu zyskamy dodatkową funkcjonalność. Jeżeli wybierzemy opcję darmową, będziemy mogli nawiązać rozmowę każdego dnia z trzema osobami, po wykorzystaniu dziennego limitu, opcja kontaktowania się z kolejną osobą zostanie zablokowana. Dodatkowym plusem portalu randkowego jest chat, czyli łatwy i przyjemny sposób rozmawiania, bez konieczności wysyłania wiadomości i oczekiwania na odpowiedź.

Przy wyborze konta płatnego, będziemy musieli uiścić opłatę w wysokości 43 zł miesięcznie, bądź zdecydować się na abonament, w jakim opłaty są zdecydowanie niższe. Tutaj zyskujemy pełną funkcjonalność portalu randkowego i dowolną liczbę kontaktów każdego dnia. Jeżeli zdecydujemy się na płatność Premium, prawdopodobieństwo poznania miłości swojego życia na pewno wzrośnie.

Przy wyborze konta Premium uzyskujemy również dostęp do gier internetowych, dzięki którym nasza widoczność w portalu także jest większa. Opcja ta jest dodatkowo płatna.

Na tle innych portali randkowych, serwis Twoo wypada dość drogo, tutaj opłaty za poszczególne funkcje liczone są oddzielnie, co w rezultacie poważnie obciąża nasze konto. Również opłata miesięczna nie jest zbyt niska, a jeżeli nie zaznaczymy w formularzu właściwego pola, odnawia się ona automatycznie każdego miesiąc, opłaty są ściągane z naszej karty kredytowej.

W przypadku serwisu Twoo lepiej wybrać opcję darmową, choć trzeba bardzo uważać aby nie wpaść w jakąś pułapkę płatniczą ze strony administratorów portalu.

Jakie funkcje oferuje Twoo?

Każdy portal randkowy zaprasza kolorową szatą graficzną, również serwis Twoo posiada grafikę dość przyjazną, szczególnie po zalogowaniu. Pierwsza strona serwisu to jedynie wizytówka tego co znajdziemy w środku.

„Poznaj miliony nowych ludzi z całego świata, gdziekolwiek jesteś. Rozmawiaj, poznaj nowych znajomych a nawet znajdź miłość swojego życia. Bo w życiu chodzi o ludzi, których poznajesz.” – takim sloganem Twoo zaprasza do rejestracji nowe osoby, a można to uczynić tradycyjnie za pomocą formularza na stronie bądź skorzystać z połączenia poprzez konto na Facebooku. Kiedy już znajdziemy się w serwisie z nowym loginem, warto wypełnić pole „o nas”, tylko pod takim warunkiem będziemy mogli podglądać profile innych osób. Dodatkowo mamy możliwość dodawania zdjęć, komentowania i wysyłania zwyczajnych uśmiechów, czyli funkcjonalność jest podobna do innych znanych portali randkowych.

Jeżeli poszukujemy porad miłosnych oraz innych ciekawostek związanych z randkami online, możemy je znaleźć na blogu serwisu Twoo, niestety jest on dostępny tylko w angielskiej wersji językowej. Portal Twoo publikuje również aktualności na innych portalach społecznościowych, takich jak Twitter, Instagram, Facebook czy Google+, w tych kanałach także informacje publikowane są w języku angielskim.

Opinia o Twoo

W świecie portali randkowych każdy portal randkowy ma swoich zwolenników i przeciwników. Wiele osób wychwala portal randkowy Twoo za jego prostotę, ale większość z nich pozostaje przy opcji darmowej. Warto zarejestrować się w serwisie, aby na własnej osobie przetestować funkcjonalność. Tutaj należy pamiętać o regulaminie i wnikliwym jego przeczytaniu. Serwis Twoo korzysta z naszych kontaktów mailowych i wysyła do nich zaproszenia do darmowej rejestracji, jeżeli nie chcemy aby nasi znajomi zostali zasypani lawiną wiadomości, na potrzeby portalu Twoo załóżmy sobie oddzielne konto mailowe.

Skorzystaj z darmowej rejestracji, wypróbuj randki online na Twoo i podziel się swoją opinią w komentarzach.

18 komentarzy do “Twoo

Dodaj komentarz